Erkeklerin Zevkine Hitap Edebilecek Gözlük Modelleri

Gözlük karizmatik ve asil duruşu meydana çıkartan en önemli aksesuarlardan birisi. Özellikle erkekler, yaz-kış demeden kullanmayı çok seviyor. Peki her gözlük her yüz tipine gidiyor mu? İşte bu soru çok önemli! Çünkü gözlüğün şıklığı erkeğin yüz şekline göre şekilleniyor. Ancak bazı modeller var ki her erkeğin yüzünde şıp diye şıklığı beraberinde getiriyor. Bakalım o modeller nelermiş? Gelin hep birlikte inceleyelim.

Yuvarlak Çerçeveli Modeller

Küçük formda olan yuvarlak gözlükler, sadece kadınların değil erkeklerin de vazgeçilmezi. Son dönemlerde popülerliğini bir hayli artırmış olan bu modeller, geçmişe doğru yolculuk yapmak isteyenlerin büyük beğenisini topluyor. Retro bir imaj çizmek ve vintage duruş elde etmek istiyorsanız tercihiniz yuvarlak çerçeveli modeller olmalı.

Spor Formdaki Modeller

Göz bölgesini tamamen çevreleyen spor kesim gözlükler, daha önceleri sadece outdoor tutkunlarına hitap ediyordu. Ancak şu son zamanlarda artık sokak modasında dahi etkilerini görebilmek mümkün.  Spor koleksiyonu arasında kare, dikdörtgen, oval ve yuvarlak gibi pek çok seçenekle karşılaşabilirsiniz. Hemen seçiminizi yapın ve şıklığınızla göz kamaştırın.

Lacoste Tarzındaki Modeller

Geçmişten beri moda dünyasının ikonik parçaları haline gelmiş bulunan Lacoste gözlükler, kuşkusuz tüm erkeklerin tutkusu. Gündelik yaşamın olmazsa olmaz parçası olan bu modeller, köşeli tasarımları ile görüntünüzü bir an da daha dinamik ve enerjik bir hale bürüyor. Şehirli erkek Lacoste güneş gözlükleri ile hem modern imajını yansıtıyor hem de kusursuz görünüm imkanı elde edebiliyor.

Clubmaster Kesim Modeller

“Klasikleşmiş modellerden bir türlü vazgeçemiyorum diyorsanız?” seçim belli “Clubmaster Gözlükler” Yaz aylarının favorisi olan bu parçalar, cam kısımlarının üstünde göze çarpan çerçeve detayları ile asil bir duruş yakalamanıza yardımcı oluyor. Üstelik kullanımları da oldukça rahat. Hafif ve desteklenmiş yapıları, yüzünüzdeyken ağırlık yapmadan konfor içinde gözlük deneyimi yaşamanızı mümkün kılıyor.

Dinamik giyinmeyi seven sportif bir tarzınız varsa yenilikçi clupmaster koleksiyonuna bakabilirsiniz. Ürün çemberinde oval, dikdörtgen, kare ve üçgen gibi her yüz tipine uygun model seçeneği var. Yüz tipinize uygun yapacağınız seçim sayesinde tarzınızı yansıtırken diğer yandan da modern ve trend bir görüntünüzle tüm gözleri üzerinize çevirebileceksiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.