Pinterest Shadow Ban Sorgulama Aracı

Pinterest sayesinde web sitelerimize yüksek hitler çekiyoruz. Ancak durumu abartıp spam şekilde pinleme yapılmaktadır. Bunun sonucunda diğer sosyal medya sitelerinde olduğu gibi pinterest üzerinde de shadow ban uygulaması vardır.

Pinterest shadow ban sorgulama için bir araç yazdım, umarım işinizi görecektir. Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Pinterest shadow ban nedir?

Aşırı spam yapılan hesaplara shadow ban uygulanmaktadır. Genellikle tek ip üzerinden birden fazla hesaba veya çok sık şekilde pinleme yapılmasından dolayı ortaya çıkmaktadır.

Pinterest sizin hareketlerinizi spam olarak değerlendirir ve o hesaptan paylaştığınız içerikleri kullanıcılara göstermez.

Takipçileriniz ve sayfa profilinizde pinleniriz görüntülenir ve hesabınız aktif olarak kullanılır. Ancak hiç bir şekilde arama sonuçlarında, etiketlerde ve keşfet kısımlarında çıkmaz. Bu durumda hesabınız hiç ilerleme kaydetmez.

Pinterest shadow ban çözümü nedir?

Forumlarda ve paylaşım platformlarında paylaşımı kesmeniz ve spamdan uzak durmanız önerilmektedir. Araştırmalarım ve tecrübelerim sonucunda shadow yemiş hesabınız hiç bir şekilde düzelmeyecektir. Yeni hesap açıp, yaptığınız hataları tekrar yapmamanızı öneriyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.