Sitelerinizi Toplu Pingleme Yapabileceğiniz Araçlar

Toplu ping siteleri; Sitelerinizin index hızlarının artması için bir çok kriter vardır. Kaliteli backlink almış siteler ve sürekli güncel olup kullanıcılar tarafından sık takip edilen sitelerin hızlı index sorunu yoktur. Arama motorları botlarının sitenizden haberi olması için sitemap dosyanızı google search console üzerinden veya diğer arama motorlarının sitemap ekleme alanlarından yaparsanız kolay erişecektir.

Sitemap eklemenize rağmen bazen botlar sitenizi ziyaret etmemektedir. Bu durumda sitenizi ziyaret etmesi için devreye toplu ping siteleri girmektedir. Birden fazla pingleme yapmak için toplu pingleme (mass ping) siteleri vardır.

Dikkat etmeniz gereken husus aşırı pingleme yapmadan güncellenen sitenizi veya sayfalarınızı bir defa göndermeniz yeterlidir.

İşte Toplu Pingleme (Mass Ping) Yapabileceğiniz Kaliteli Web Siteleri:

WmTools.me

Şık ve basit arayüzü sayesinde tek seferde 100 linke kadar toplu pingleme yapabiliyorsunuz. Ayrıca wmtools sayfasında bir çok işinize yarayacak araç bulunuyor. Kesinlikle favorilerinize eklemeniz gereken bir araç olarak görüyorum.

Mass Ping: https://wmtools.me/mass-ping

Masspingtool.com

Çoklu dil desteği ile ön plana çıkan masspingtool işinizi fazlasıyla görecektir. Toplu pingleme yapmanız için herhangi bir kısıt yok sitede. Ayrıca en önemli özelliği site haritanızdan sitenizdeki içeriklerin linklerini otomatik çekebiliyor. Bu özellik sayesinde çoklu pingleme işiniz bir hayli kolaylaşıyor. Ayrıca Türkçe arayüzü sayesinde kullanımı oldukça kolay.

Toplu Ping: https://masspingtool.com/tr

Massping.net

Masspingtool ile aynı arayüze sahip kullanımı oldukça kolay bir toplu pingleme aracıdır. Türkçe arayüzüne sahiptir. Alternatif olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca pinlediğiniz adresin google üzerinde indekslenme durumunu hızlıca kontrol edebileceğiniz link bulunmaktadır.

Toplu Ping: https://massping.net/tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.