SEOzone’15 27-29 Kasım’da

Dünyanın en ünlü arama motoru uzmanları, 27-29 Kasım’da SEOzeo ev sahipliğinde; internet ve teknolojiyi çalışma prensibine dönüştüren ve bu dönüşüme dâhil olmak isteyen tüm kurumlarla buluşmak için Türkiye’de bir araya geliyor. Şişli Marriott Hotel, kapılarını Dijital Pazarlama Konferansı’na açıyor. SEOzeo tarafından teknoloji çağının altın anahtarı internet ve arama motorları konferansına siz de davetlisiniz!

twitter-card

Arama motorları artık tüm kullanıcıların hayatının vazgeçilmezi. Arama motorlarıyla ilgili her şeyi bulabileceğiniz Doğu Avrupa’nın en büyük Dijital Pazarlama Konferansı, Türkiye’nin en yenilikçi şirketi SEOzeo tarafından düzenleniyor.

İstanbul Şişli Marriott Hotel, 27-29 Kasım tarihlerinde dünyanın en bilinen ve takip edilen arama motoru uzmanlarına SEOzone’15 Dijital Pazarlama Konferansı’nda ev sahipliği yapıyor. Arama motorlarının kendine has algoritmalarını sade bir anlatımla dinlemek isteyenlerin buluşacağı, tüm sorularınızın cevap bulacağı bu önemli platform SEOzeo tarafından organize ediliyor. SEO teknikleri, SEO analizleri, SEO ile pazarlama ilişkisi, kaliteli içerik, SEO raporlarına göre hedef kitleye yaklaşım ve aklınızda olan ne varsa cevap bulacağınız bir etkinlik, katılımınıza sunuluyor.

Teknoloji ve bilgi çağıyla senkronize bir şekilde ilerleyen bir arama motoru alt yapısı kurmak isteyenler, uzman SEO’ların deneyimlerini merak edenler bu etkinlik ile bir araya geliyor. Nedir bu SEO, ne işimize yarar, neden kullanmalıyım,  ticari hedeflerimle SEO analizlerini birleştirip nasıl kara dönüştürebilirim, kaliteli içerik hazırlamak neden bu kadar önemli, en üst sıralara nasıl ustalıkla çıkabilirim, kimler nasıl kullandı da ne kadar işlerine yaradı ve benzeri soruların cevapları bu konferansta verilecek.

Türkiye’nin SEO alanında en göze çarpan firması SEOzeo, kendi lansmanını bilgi ve tecrübesini katılımcılarla paylaşarak, dünya devlerini bir araya toplayarak kullanıcı ve takipçilerine sunuyor. Kurulduğu günden bugüne kadar, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) konusunda AR-GE çalışmaları olan, eğitim ve danışmanlık hizmeti veren bir web girişimi olarak yola çıkan SEOzeo dünyada en popüler SEO kaynaklarından olan Moz’un ve Majestic SEO’nun Türkiye’deki ilk ve tek partnerliğiyle, Bilkent Cyberpark-Cyberplaza’da hizmet vermeye devam ediyor.

Konferansa katılmak ve detaylı bilgi almak için: http://seozeo.com.tr/seozone-2015/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.