Kuveyt Türk Altın Kart Nedir? Nerelerde Kullanılabilir?

Altın Kart,  sizleri uzun zamandır bilgilendirmeyi düşündüğüm bir konu. Kuveyt Türk tarafından kart kullanıcılarına sağlanan kolaylıklar arasında yeni bir oluşum olarak ortaya çıkan Altın Kart, müşterilere ek limit olanağı sunan ve hesaplarında yer alan bakiyenin bitmesi dâhilinde Pos üzerinden harcama yapmalarına olanak tanıyan bir kart. Buna bir nevi bizi yarı yolda bırakmayan kurtarıcı kartı da diyebiliriz. Daha detaylı bilgiye ise şuradan ulaşmanız mümkün.

Kullanıcılarına ve müşterilerine her daim yenilikçi yönünü sunarak hayat kolaylaştıran Kuveyt Türk bu konuda da yeni bir atılım yaparak Altın Kartı çıkardı ve bizleri hesapta bakiye kaldı mı derdinden kurtardı. Klasik banka kartlarının bir nevi özelleştirilmiş versiyonu olarak bahsedebileceğimiz Altın Karta başvuru yapmak ise oldukça kolay…

Altın Karta Nasıl Sahip Olabilirim?

Eğer sizde benim gibi Altın Kartın size sunmuş olduğu kolaylıklardan faydalanmak istiyor ve bunun için ne yapmam gerekir diye düşünüyorsanız, cevap oldukça basit. Bunun için size en yakın Kuveyt Türk şubesine gidip başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu işlem ücretsizdir. Böylelikle anında kart basımı sayesinde kartınız hemen basılır ve size sadece kullanım için şifre almak kalır. Dilerseniz şuradan işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Altın Kart Avantajları Nelerdir?

Şimdi ise Altın Kartı kullandığım andan itibaren bana sağladığı kolaylıklardan biraz bahsedeceğim. Öncelikle bu kartı yurt ii veya yurt dışında yapacağınız tüm alışverişlerde kullanabileceğinizi unutmayın. Alışveriş esnasında vadesiz hesabınızda bakiye sıkıntısı mı yaşadınız? Bu kart sayesinde hemen size özel bir ek limit tanımlaması yapılır ve siz alışverişinize kaldığınız yerden devam edersiniz. Ayrıca Altın Kart ile yaptığınız tüm alışverişlerden Altın Puan kazanırsınız. Nasıl mı? Vadesiz hesaptaki bakiye kullanımlarında %0.35, ek limit tanımlaması ile yapılan alışverişlerde ise %0,1 oranında altın puan kazanmanız mümkün. Bu puanlar ise otomatik olarak açılan altın puan hesabınızda birikir ve 10tl’ye ulaştığında ise  gram altın olarak hesabınıza yatırılır. Siz de hem harcayıp hem kazanabileceğiniz bir fırsat yaratmak istiyorsanız hemen size en yakın bir Kuveyt Türk şubesinden Altın Kart başvurusunda bulunun derim.

One Reply to “Kuveyt Türk Altın Kart Nedir? Nerelerde Kullanılabilir?”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.