Kaliteli Bir Özel Arçelik Servis mi Arıyordunuz?

Öğrenci evinin en büyük sorunlarından bir tanesi de ısınma sorunlarıdır bizler de bu sorunu daha ucuza getirebilmek için ısınma konusunda doğalgazlı bir evi tercih ettik ancak kombi 2.el olduğu için sürekli olarak sorun çıkarmaya başladı ve bizler de servis firmaları ile haşır neşir olmaya başladık. Kombi konusunda çok fazla bilgimiz olmadığı için farklı servis firmaları bu anlamda yardımcı olmak yerine para koparmaya çalıştı diyebiliriz ancak Özel İstanbul Arçelik Servisi diğer firmalardan farklı olarak sorunlarımızla daha yakından ilgilendi.

Teknik destek hizmeti ile birlikte firmayla bağlantı kurduk ve çağrı merkezi ekipleri sayesinde birçok bilgi aldık. Kombinin sorunlarını detaylı olarak anlattıktan sonra bir de bu firmadan hizmet almaya karar verdik. Diğer servis firmalarından daha ilgili oldukları kesin çünkü amaçları işi bitirip para almak değil, müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlayabilmek!

Arçelik marka kombimiz için aldığımız ilk servis hizmetinden sonra kombi sorunsuz bir şekilde çalışmaya başladı ve öğrencilik hayatımız boyunca da aynı kombiyi kullandık. Firma çalışanları Arçelik marka tüm ürünlerimiz için servis hizmeti alabileceğimizi belirtti ve zaman zaman diğer ürünler için de bu firma ile çalışmaya devam ettik.

Öğrenciler olarak Arçelik İstanbul Servis firmasını sizlere tavsiye ediyoruz ve kusursuz bir servis hizmetinin sizlere sunulacağını da gönül rahatlığı ile söyleyebiliyoruz.

Detaylı bilgi: Arcelikservismerkezi.org adresinde sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.