DKY Kartal Projesi ile Sadece Ev Değil Konfor Sahibi Olun

DKY Kartal projesi Sabiha Gökçen Havalimanına yirmi dakikalık bir mesafede konumlanmıştır. M1 merkez Kartal AVM, Praktiker ve Real Hipermarket’le yan yana bulunan DKY Kartal çevresinde ihtiyaç duyulabilecek her şeyi barındırmaktadır.

DKY Kartal hakkında söylenebilecek en önemli özelliklerden biri klasik ev anlayışından farklı olarak hayatımıza buçuk oda tarzını getirmiş olmasıdır. Buçuk oda anlayışının çıkış mottosu ise her şeyin bir tık fazlası sloganını temel almalarıdır. Bu nedenlerdir ki klasik anlayışa göre 2+1 olarak nitelendirilen daireler 2+1,5 olarak isimlendirilmiştir. Bu daireler 98 ile 123 metrekare arasında değişmektedir. 3+1,5 daireler ise 113 ile 185 metrekare büyüklüklerinde olmaktadır. Hep daha fazlası için 4+1,5 dairelerin metrekareleri 119 ile 175 olarak belirlenmiştir. Daha büyük bir ev isteniyorsa 5+1,5 seçeneğindeki daireler 151 ile 180 metrekaredir. Kalabalık aileler için ise son seçenek olarak 6+1,5 daireler bulunmaktadır. Bu dairelerin metrekaresi de 217 olarak belirlenmiştir. Projede toplam dört blok bulunmaktadır ve totalde üç yüz otuz bir daire vardır.

Dairelerin fiyatları incelenecek olursa 380 bin liradan başlayan 2+1 evlerden, 4+1 lerde 1 milyon Türk Lirasına kadar yükselebilmektedir. Ödeme seçenekleri konusunda DKY Kartal’dan ev sahibi olmak isteyenlere büyük kolaylıklar sağlanabilmektedir. Uygulanan KDV oranı yüzde sadece bir olarak belirlenmiştir. Peşin ödemelerde yüzde on indirim seçenekleri de alıcılara ayrı bir güzellik sağlamaktadır. Yüzde yirmi beş peşinat verildiği takdirde yirmi dört ay boyunca vadesiz olarak taksitlendirme de yapılabilmektedir. Yüzde beşlik bir kısım peşinat olarak verildiyse 2016 ve 2017 yıllarında yüzde on olarak iki ayrı ödeme yapılabilmektedir. Geri kalan daire bedeli için banka kredisine başvurulabilmektedir. Ayrıca detaylı fiyat bilgilerini ve ödeme şekillerini Emlak Lobisi’nde de bulabilirsiniz.

Aralık 2017 tarihinde tamamlanması beklenen DKY Kartal Projesi bünyesinde birçok sosyal alanı da bulundurmaktadır. Projenin içerisinde yedi bin metrekarelik oldukça büyük bir yaşam parkı bulunmaktadır. Adalar manzarası ile göz dolduran görselliğinin yanı sıra içerisinde bulunan AVM’si ile her ihtiyacın kolayca karşılanabileceği bir tesis oluşturulmuştur. Yürüyüş parkurundan fitness merkezine kadar birçok imkanın site sakinlerine sunulduğu projede deniz manzaralı daireler de projeye ayrı bir albeni katmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.