Benim Bankam

Teknoloji öyle bir hal aldı ki yemek siparişimizden tutunda alışverişimize kadar tüm işlerimizi internetten yapıyoruz. Bu durumdan bankalardan payını aldı. Artık bankacılık işlemlerimizi internet üzerinden yapabiliyoruz. Hesap açma, para yatırma, transfer, fatura ödeme, kredi çekme, kredi kartı isteme, kredi kartı ödeme, danışmanlık gibi bankadan yapılan tüm işlemlerin tek tuşla yapılabildiği bir zamana geldik. Artık biz bankaya gitmiyoruz banka bizim ayağımıza geliyor. Tabi saydığım tüm bu hizmetleri almak için seninbankan uygulamasını kullanmak gerekiyor.

Harika bir internet bankacılığı hizmeti de sunan Kuveyt Türk Katılım Bankası seninbankan uygulaması sayesinde tüm hizmetlerini müşterilerinin ayağına getiriyor. Seninbankan uygulaması ile diğer bankaların aksine hesap işletim ücreti ödemiyoruz. Yani can sıkıcı o kesintiler yok. Ayrıca eft ve havale işlemlerinden de ücret almıyor. Müşterisini düşünen bir banka olduğunu buradan anlayabiliriz. Hiçbir bankacılık işlemi için şubeye gitmemiz gerekmiyor. Para çekmek ya da para yatırmak istediğimde Kuveyt Türk ATM’lerinin yanı sıra tüm PTT şubelerinden ücretsiz para yatırabiliyorum. Küçük yerlerde yaşayanlar hep ATM olmamasından yakınır. Ama oralarda illa ki PTT şubesi bulunur. Nerede olursak olalım her zaman yanımızda ve iyi bir hizmet anlayışı var. Kredi kartı kullanmak isteyenlerin tereddütsüz kullanabileceği kartına da ücret ödemiyoruz. Ve kart başvurusunu da bankaya gitmeden tek tuşla yapabiliyoruz.  Şubeye gitmeden, sıra beklemeden, zaman kaybı olmadan anında işlem yapabildiğimiz seninbankanı evde, sokakta, işte günün her saati kullanabiliriz.

Sürekli, kampanyalar sunan Seninbankan ile birbirinden güzel fırsatlardan yararlanabiliyoruz. Farklı sektörlere dair çok kampanyaları oluyor. Eğitim ve sağlık alanındaki harcamalarda vade farkı olmadan taksit imkânı veriyor. Ücretsiz sağladığı antivirüs programı ile bilgisayarlarımızı koruyor. Ortak ATM’ lerden para çekmemizi sağlıyor. Giyim, kırtasiye, akaryakıt, ulaşım gibi alışverişlerimizde indirimler sunuyor. Ve daha nice fırsatlar için seninbankan hizmetini kullanmak gerekiyor. Bize özel bir danışmanımız bile var. Bizim için ücretsiz planlamalar yapıyor. Ev almak isteyenlerin, çocuğunun eğitimini düşünenlerin ya da altınlarını değerlendirmek isteyenlerin yardımcısı olarak yol gösteriyor. Ayrıca seyahat planlaması, evlilik planlaması, araç planlaması konularında da yardımcı oluyor. Kısacası benim için çalışan bir bankam var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.